Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 322|Reply: 1
Collapse the left

[Hata Raporu] Hesabıma giremiyorum

[Copy link]
Post time 2020-9-14 11:03 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Edited by shinee. at 2020-9-27 01:30 AM

Moontona bağlı google hesabim devre dışı bırakıldığı için mobil legends hesabına giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olun Hesabımı kurtarmak istiyorum.  Moonton e posta ve şifremi girdiğimde ulaşamadığım mail adresime doğrulama kodu gönderiyor. Mail hesabıma erisemedigim için doğrulama kodunu alamıyorum ve bu yüzden hesabıma giriş yapamıyorum.  Bu konuda bana yardımcı olun acil
Oyun içi desteğe yazıyorum hiç biri cevap vermiyor ilgilenmiyor 1 haftadır sorun aynı giriş yapamıyorum 700 liraya yakın para yatırdım 3 yıllık hesabim acil yardım edin

Post time 2020-9-27 01:30 AM | Show all posts
Merhaba. Farklı bir platformla giriş yapmayı ve ardından hesap e-postanızı değiştirmeyi denediniz mi?
Hesap Merkezine bakın, bilgileri değiştirmenize yardımcı olabilecek seçenekler var.
Bununla birlikte, yapabileceğiniz hiçbir şey yoksa ve bir hesap meselesi ise, bu e-posta ile iletişime geçebilirsiniz: mobilelegendsgame@gmail.com. Sorununuzu çözün ve ayrıca hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekir.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2021-1-17 05:24 AM GMT+8