Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 65|Reply: 0
Collapse the left

Note de Actualizare 1.5.08 ~ [Serverul Avansat]

[Copy link]
Post time 2020-8-23 08:16 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

I. Eroi noi și Eroi modificati

Erou reînnoit - [Tigreal]
Încercare gratuită a reinnoitului Tigreal pe Advanced Server pentru o perioadă limitată de timp
I-am optimizat aspectul și i-am reproiectat îndemânarea 1
Îndemânare 1: [Val de atac] - Tigreal distruge pământul, făcând daune fizice tuturor dușmanilor dintr-o zonă în formă de evantai și încetinindu-i în funcție de distanța dintre țintă și el însuși.
(Sfat: utilizați această abilitate împreună cu [Sacred Hammer] pentru a face daune de 3 ori!)

II. Modificari ale eroului

[Karina]
Pasiv: Pierderea HP a tintelor de la 15% -> 13%

[Natalia]
În patch 1.5.04, i-am înlăturat abilitatea de silence și i-am crescut foarte mult daunele. În prezent analizăm statisticile și feedback-ul de la jucătorii noștri și luăm în considerare ajustările viitoare. Și pentru această corecție, am recuperat unele dintre ajustările la versiunea de server oficial, dar am păstrat modificarea atacului de bază îmbunătățit.
Atribute: Creștere HP: 147-134
Pasiv: deteriorarea atacului de bază îmbunătățit. 400 + 120% ATK total fizic -> 350 + 90% ATK total fizic
Efectul lent și silențios a revenit la versiunea serverului oficial

[Kimmy]
Atac de bază: 30% -39% din ATK-ul total fizic (scale cu nivel) 30% -41% din ATK-ul total fizic (scaleaza cu nivel)

[Lapu-Lapu reînnoit]
Optimizarea experienței pasive și de control
Pasiv: Se adaugă un efect nou: Lapu-Lapu va obține energie suplimentară atunci când lovește eroii inamici cu atacul său de bază
Skill 2 - Twin-lame: Daune: 0 -> 100-200 + 50% atac fizic
Ultimate - Twin-Lame: Durata: 10s -> 15s
Efect nou adăugat: Creșteți apărarea fizică și magică 30/50/70 în perioada respectivă
Optimizarea duratei de turnare și animarea abilităților în poziție cu sabia grea

[Brody]
Creșterea durabilității sale în mod corespunzător. Îmbunătățirea abilității sale în joc.
Pasiv: Viteza mișcării Durata de creștere a criticilor: este -> 1.2
Durată lentă: 0,5s -> 0,6s

Îndemânare 1: Domeniu de îndemânare: 8 -> 7
Bonus de atac fizic: 100% -> 130%
Creșterea daunelor: 33% -> 20%
Îndemânare 2: Adăugat un efect nou: După sărit, Brody câștigă viteza de mișcare ca efect al pasivului

[Barats]
Am acordat adversarilor posibilitatea să se apere înainte de a fi devorat de Detona și a compensat Barats în alte aspecte.
Pasiv: Apărarea fizică și magică din fiecare teanc: 3 -> 4
Atac fizic Bonus pentru îmbunătățirea atacului de bază: 100% -> 120%
Indemanare 1: Bonus de atac fizic al celui de-al doilea atac: 150% -> 170%
Recoltare: 7-5 -> 6-4.5s
Ultim: Efect nou adăugat: Când este blocată de Detona, ținta poate folosi abilități de mișcare sau Disperse pentru a scăpa de ea în perioada următoare.

[Benedetta]
Îndemânare 1: Daune pentru minioni: 40% -> 50%

III. Eroi săptămânali gratuiti și aspecte noi

1. Ajustări ale magazinului de fragmente pe 26 august (ora serverului)
A. Magazin premium de fragmente de aspect
Vor fi disponibile: Hayabusa [Spacetime Shadow] și Hylos [Jungle Watcher]
Va fi indisponibil: Akai [petrecere de vară]

b. Magazin de fragmente de aspect rare
Vor fi disponibile: Chou [Go Ballistic], Saber [Force Warrior], Layla [Bunny Babe], Aurora [Heartbreak Empress] și Argus [Dark Draconic]
Nu vor fi disponibile: Alucard [Viziscont], Franco [Apocalipsa], Zilong [Războinicul de Est], Fanny [Cavaleria Regală] și Irithel [Nightarrow]

c. Magazin de fragmente de eroi
Vor fi disponibile: Esmeralda, Atlas, Moskov, Lunox, Natalia și Lancelot
Nu vor fi disponibile: Pharsa, Angela, Wanwan, Carmilla, Cecilion și Baxia

2. Cleopatra Starlight Skin a lui Esmeralda, aspect Starlight exclusiv din septembrie, va fi disponibil pe serverul oficial și pe serverul avansat pe 1 septembrie (ora serverului).
Aspectul lui Carmilla „Magician Girl” va fi disponibil pe 25 august (Ora Serverului). Diamante 599. Reducere de 30% in saptamana de lansare.
Carmilla și aspectul sau "Magician Girl" vor fi într-un pachet disponibil pe 25 august (Ora Serverului). Reducere de 30% in saptamana de lansare.

3. 8 Eroi gratuiti: Ora serverului 8/21/2020 05: 01.00 - 8/28/2020 05: 00.00 (Apăsați butonul Setări din colțul din dreapta sus al paginii principale pentru a verifica.)
Thamuz, Clint; Hanabi; Hilda; carmilla; Irithel; Dyrroth; Leomord
6 Eroi suplimentari pentru membrii Starlight: Cecilion; Gusion; Zhask; Ruby, Bane; Uranus

IV. Reglarea câmpului de luptă

câmp de luptă
1.Numărul de viteză de atac de pe interfața în luptă este același cu numărul real acum (în loc să fie înmulțit cu 0,8). Efectul real rămâne același.

V. Modificari de sistem

Jucătorii al căror scor de credit este mai mare de 100 nu vor câștiga scorul de credit prin conectarea la joc.
2. Optimizarea magazinului în luptă Lista de echipamente recomandate va fi schimbată imediat după schimbarea planurilor de construire.
3. Va exista un memento punct roșu atunci când sarcina de partajare zilnică nu este finalizată.
4. A adăugat memento-ul de progres al realizării „Sharer” după partajarea cu succes.

[Modul Brawl]

Vraja
Aegis - Efect de scut pentru eroii aliați ajustat de la 50% la 25%

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2020-11-30 10:34 AM GMT+8