Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 1186|Reply: 5
Collapse the left

Hero için fikir lütfen

Close [Copy link]
Post time 2018-3-13 12:04 AM From mobile phone | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır 16 levelim elit2 yim mühür olarak full savaşçı bastım. 32000 para birikti 3 hero arasında kararsız kaldım Argus mu Alpha mı Chou mu?
Post time 2018-3-13 01:17 AM | Show all posts
Sana tavsiye vermem gerekirse yeni başladıysan eğer chou almamalısın çünkü mekaniği zor bir herodur.Argus daha basit olmasına rağmen alpha biraz orta seviyedir.Alpha ile daha hızlı ilerlersin ama argusundan ultisi sayesinde ölümsüzlüğü oluyo bunu iyi kullanabilirsen 1v1 de herkesi alırsın
Bunun gib bilgileri öğrenmek istiyorsan kanalımı takip edebilirsin
https://www.youtube.com/channel/UC-t_Efl-VbKpQBagLwA9_Ag?view_as=subscriber
 Author| Post time 2018-3-13 03:56 AM From mobile phone | Show all posts
beratdzcn replied at 2018-3-13 01:17 AM
Sana tavsiye vermem gerekirse yeni başladıysan eğer chou almamalısın çünkü mekaniği zor bir ...

teşekkürler alpha daha sempatik geliyor bana aslında zilong sağlam ama ondada herkeste var alpha ile zilong aynı güçte biri ücretsiz diğeri 32000 saçma
 Author| Post time 2018-3-13 05:43 PM From mobile phone | Show all posts
arkadaşlar yok mu başka fikir verecek
Post time 2018-3-14 07:40 PM From mobile phone | Show all posts
Merhabalar, oyun içerisinde canlı yayın yapan oyuncularımız mevcuttur onların yayınlarını izleyip bu kahramanlar hakkında bilgi alabilirsiniz ve böylece hangi karakterin size uygun olacağını görebilirsiniz. Saygılarımla Rou.
Post time 2018-3-27 02:24 AM From mobile phone | Show all posts
SosyologTR replied at 2018-3-13 03:56 AM
teşekkürler alpha daha sempatik geliyor bana aslında zilong sağlam ama ondada herkeste var alp ...

Alpha al çünkü su an cok güçlü pasifiyle verdiği gercek hasar yüksek ve w ile cok fazla can yeniliyor.Kabiliyet olarak sersemletme alirsin ultisiyle 3v1 atarsin rahat san buildi veririm rahat win alirsin zaten alirsan oynadiginda goreceksin w ile cok fazla can yeniliyor
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2021-3-9 12:32 PM GMT+8