Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 671|Reply: 0
Collapse the left

[Mod Post] (TWD) Pokec s Arnoldem 12. díl

 Close [Copy link]
Post time 2017-8-29 03:00 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Pokec DEVS.jpg
Ahoj všichni, moje jméno je Arnold. Jsem zodpovědná zaherní útočný systém a hrdinskou balanci. Pojďme si popovídat o nadcházejícíchbitevních změnách.Onadcházejících změnách na hrdinechV minulosti jsme dostali velký ohlas o naších hrdinecha jejich balanci.
1.     Zaprvé,nezáleží, jestli je to posláno na CS, FB či jiné sociální stránce, všechnysbíráme.2.     Zadruhé,jak jsme uprostřed MSC, doufáme, že zlepšíme hru na profesionální úroveň apřinese to mnoho herních zážitků.3.     Rozumíme, že je běžné pro hráče cítitse špatně, když hrají proti silným hrdinům. Rovněž víme, že je někdy špatné,když spoluhráč si vybere zlého hrdinu.
Po skončení MSC, budeme provádět změnu v hrdinech,která zahrnuje:
1.     ZlepšeníMágů a Tanků hned ze začátku hry a jejich následný vývoj. V následujícím patchi,Ostrostřelci dostanou výhodu, je v celku běžné vidět dvojí nastavení ostrostřelceaž do konce hry. Na druhou stranu, jestliže Tankové a Mágové selžou v počátkuhry, selžou při výběru itemů. Tohle je něco, co nechceme, aby se stalo.


2.     Vylepšení itemů a schopností


Každý hrdina má 4 schopnosti, avšak zjistili jsme, že někteří hráči používají 1–2.Toto může mít dopad na synchronizaci herního stylu a stává se tím pro některékomplikovanější. Proto v budoucnu pozměníme některé schopnosti, což můžepřinést v budoucnu jedinečné herní styly.

O nadcházejících novýchherních itemech


Momentálněmáme více jak 80 různých itemů pro hráče, avšak stále nejsme s nimi spokojení.Tohle může mít dopad na růst hrdiny a komunitu. Proto v budoucnu plánujemenové typy itemů:


1.Item, který pomáhá Mágům lépe útočit
KaždýMág má hodně zkušeností, jak vyvolat kouzlo a být smeten Ostrostřelcem. Nynídoufáme, že nová balance pomůže tento systém vylepšit.

2.Item, který pomůže lépe Tankům asistovat


HodněTanků má špatnou mobilitu v rámci schopnosti pomáhat spoluhráčům nebozačínat boje. Proto chceme navrhnout item, který by pomohl se Tankům lépepřemisťovat.


3.Optimalizace Podpory v nákupu itemů


Založenona pomoci Ostrostřelců na začátku hry, prostředí hry je založeno na nákupuitemů. Proto se snažíme o item, který by pomáhal získávat lépe goldy.


Na druhoustranu, máme mnoho věcí, které chceme vyzkoušet. Doufáme, že tyto změny pomohouk lepší hratelnosti. Uvidíme se příště.

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2020-6-5 05:21 AM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list